Buty piłkarskie Nike Tech Craft

Kreacje kołnierzy Nike Football Flyknit i Dynamic Fit są dobre i dobre, ale czasami tradycyjne materiały wymagają rewizji ze względu na ich uświęcone właściwościami. W związku z tym zespół projektowy Nike zaczął badać potencjał łączenia skóry z butami z 2014 roku. Ich eksperymenty doprowadziły do ​​stworzenia kolekcji hybrydowych butów skórzanych znanej jako Nike Tech Craft.

Nike Tech Craft umieszcza cienką warstwę skóry w miejscach, w których piłka styka się z piłką (po stronie środkowej i bocznej przedniej części stopy) na każdym z czterech stylów butów piłkarskich Nike – Hypervenom, Magista, Mercurial i Tiempo. Każdy but pozostaje wierny swoim oryginalnym atrybutom estetycznym i użytkowym, ale z miękkim dotykiem i klasycznym wyglądem skóry.

„Tech Craft obejmuje naszą filozofię„ bez kompromisów ”. Gracze nie muszą wybierać między materiałami, takimi jak Flyknit i skóra; mogą mieć zalety obu w jednej parze butów premium ”. – Nathan VanHook, starszy dyrektor projektowy Nike Football.

Nakładanie skóry na cholewkę polega na czułym dotyku piłki. Miękkość skóry nie została naruszona, ponieważ została wtopiona w cholewkę poprzez równowagę olejów, aby zrównoważyć parę i zapobiec usztywnieniu skóry podczas produkcji. Technologia Nike All Conditions Control została zintegrowana z procesem, aby zapewnić lepszą kontrolę nad piłką zarówno w suchych, jak i mokrych warunkach.

Nike.com

Dodaj komentarz