Bulldog X Royal British Legion: Limited Edition Poppy Appeal Original Moisturizer

Największa marka naturalnych produktów do pielęgnacji skóry dla mężczyzn w Wielkiej Brytanii – Buldog – wprowadza na rynek swój pierwszy limitowany pakiet Moisturizer na tegoroczną edycję Poppy Appeal. Za każdy sprzedany pakiet Bulldog z kultowym Czerwonym Makiem, wielokrotnie nagradzana brytyjska marka przekaże darowiznę 25p do Royal British Legion. Te specjalne pakiety trafią na półki w całym kraju od października, w okresie przygotowań do Dnia Pamięci w listopadzie.

„Jesteśmy zaszczyceni, że mamy kultowego Czerwonego Poppy w naszych opakowaniach i wspieramy tak wartościową brytyjską sprawę. W czasach, gdy nasze siły są tak aktywne na całym świecie, tak ważne jest, abyśmy pamiętali o tych, którzy służyli i cieszymy się, że robimy co w naszej mocy ”. – Simon duffy, Założyciel Bulldog

Bulldog wybrał swój najlepiej sprzedający się produkt, Bulldog Original Moisturizer, aby wyświetlić kultowy projekt Red Poppy, a akcja ma zebrać tysiące funtów na cele charytatywne w czasie, gdy pamiętamy o tych, którzy służyli w siłach.

„Pakiety wyglądają fantastycznie i jesteśmy pewni, że wykonają świetną robotę, zbierając pieniądze na tegoroczny Apel Poppy i zwiększając świadomość tej ważnej kampanii wśród docelowych odbiorców”. – Michelle Campbell, Królewski Legion Brytyjski

Pandemia Royal British Legion to brytyjska organizacja charytatywna, która od 90 lat pomaga ludziom Service w przeszłości i obecnie. Dziś, licząc ponad 360,000 XNUMX członków, organizacja charytatywna jest zaangażowana w dobro, interesy i pamięć rodziny Service – tych, którzy złożyli wyjątkowe zaangażowanie na rzecz swojego kraju i zasługują na wynagrodzenie za to długoterminową opieką.

Pandemia Bulldog Limited Edition Poppy Appeal Original Moisturizer (100 ml, zalecana cena detaliczna: £ 5.99). będzie dostępny w całym kraju w sklepach Sainsbury’s, Boots oraz online.

Dodaj komentarz