Bulldog Original Roll-On pod oczami

 

Marka kosmetyków do pielęgnacji męskiej Bulldog Natural Skincare nadal imponuje wprowadzeniem na rynek ich zupełnie nowych Oryginalny Roll-On Eye. Popularne narzędzie do pielęgnacji zarówno małp, jak i dżentelmenów, dzięki swojej stalowej aplikacji i prostocie. Jednak kluczem do absolutnego sukcesu jest skuteczność, czy produkt faktycznie działa?

Istnieją 3 główne obszary obrony, przed którymi pierwszy się broni cienie pod oczami i obrzęki. Wykorzystane składniki to ekstrakt z korzenia brazylijskiego żeń-szenia i ekstrakt z kory Muira Puema, które mogą niewiele dla Ciebie znaczyć, ale są doskonałe dla pobudzenia mikrokrążenia i zmniejszenia kaca w oczach.

Po drugie, Bulldog oparł się na tym, czego nauczył się dzięki swojemu kremowi nawilżającemu Anti-Aging, który, nawiasem mówiąc, jest bardzo dobrym produktem, decydując się na włączenie prosa i garbników dębowych jabłek, znanych ze swojej zdolności do zredukować drobne linie i zmarszczki.

Wreszcie, nawilżenie i ochrona. Awokado, ogórecznik i gliceryna pomagają nawilżać i chronić skórę przed codziennymi rygorami, takimi jak zanieczyszczenia – to rodzaj super-naturalnej kombinacji olejów.

Sedno.

Jesteśmy fanami tego najnowszego narzędzia do pielęgnacji, Eye Roll-On i Bulldog, jak zawsze, które sprostają konkurencji większych (i droższych) marek. Roll-On jest łatwy w aplikacji i daje uczucie natychmiastowego ukojenia (tym bardziej, jeśli jest przechowywany w lodówce). Błyskawiczna naprawa tych trudnych poranków, kiedy budzisz się wyglądając jak miodowy potwór. W cenie 9.99 funta za 15 ml jest znacznie tańszy niż większość, wytrzyma długo i co najważniejsze, działa.

Dostępne wkrótce na www.nivenandjoshua.com | W międzyczasie rozważ doskonały roll-on pod oczy Polaar Icy Magic.

 

Dodaj komentarz