Brooklyn Grooming

Stworzona przez Mckenzie Santiago i Alfredo Ortiza, Brooklyn Grooming koncentruje się na tym, jak prezentujesz się światu. Marka przykuła naszą uwagę z wielu powodów: to klasyczne produkty z nowoczesnym akcentem oraz organiczne, całkowicie naturalne produkty w opakowaniach, takie jak bursztynowe nalewki i metalowe puszki.

Założeniem jest rutyna, dbanie o siebie – czerpanie radości z procesu męskiej pielęgnacji. Jest to oczywiście łatwiejsze, gdy produkty działają i pełnią funkcję. Brooklyn Grooming tworzy produkty, od zabiegów do włosów po pielęgnację skóry, z których wszystkie są wykonywane ręcznie w Brooklynie w Nowym Jorku i zawierają wyłącznie naturalne składniki: na przykład rozmaryn, olej z awokado, olej jojoba i masła roślinne.

Gamy i produkty są inspirowane Brooklynem i jego zróżnicowanymi dzielnicami: Williamsburg, Fort Greene i Red Hook. Kategorie takie jak Pielęgnacja brody są dobrze zaspokojone, dzięki szerokiej gamie rozwiązań – naszymi ulubionymi były tonik po goleniu Anchor (42 USD) i Tonik do włosów klasycznych (i brody) Pilgrim (29 USD). Inne produkty to: serum do twarzy, tonik po goleniu, mydło do golenia i balsam do tatuażu – wiele z nich jest dostępnych w różnych zapachach.

Podsumowując, Santiago i Ortiz stworzyli tutaj dobrą, solidną markę – z szeregiem przydatnych akcesoriów. Brooklyn Grooming jest przeznaczony dla współczesnego mężczyzny, który ceni sobie klasyczne rytuały pielęgnacyjne.

BrooklynGrooming.com

Dodaj komentarz