Bremont – zegarek z limitowanej edycji 1918

W 2018 roku Królewskie Siły Powietrzne będą obchodzić 100-lecie istnienia. Marka powstała z zamiłowania do lotnictwa. Nic dziwnego, że Bremont upamiętni tę znaczącą rocznicę, prezentując limitowany zegarek z 1918 roku.

supermarine-spitfire

Część dochodów z zegarka trafi do Królewskiego Stowarzyszenia Sił Powietrznych (RAFA), które od prawie 90 lat wspiera obecnego i byłego personelu RAF. Kontynuując tradycję linii Limited Edition firmy, Bremont 1918 zawiera dziedzictwo RAF.

bremont-1918raf2910

„Stowarzyszenie RAF jest zachwycone i zaszczycone współpracą z Bremont w tym ważnym dla RAF roku. Hojne wsparcie firmy Bremont pozwoli nam zapewnić bardzo potrzebną pomoc społeczną zarówno służącym, jak i weteranom personelu RAF oraz ich rodzinom. ” – Marszałek lotnictwa Sir Baz North, prezes RAFA

strapping-in-bremont-bw

Wirnik zegarka będzie zawierał materiał z czterech historycznych samolotów, które walczyły z RAF podczas głównych kampanii obu wojen światowych, a wskaźnik am / pm został starannie zaprojektowany tak, aby przedstawiać walkę samolotów Supermarine Spitfire w bitwie o Anglię w ciągu dnia, a także Bombowiec Avro Lancaster lecący na nocną misję oświetlony reflektorami.

bremont-1918raf2798

Wprowadzenie telemetru, który pozwala użytkownikowi w przybliżeniu zmierzyć odległość do zdarzenia, które można zarówno zobaczyć, jak i usłyszeć (np. Uderzenie pioruna lub torpedy) przy użyciu prędkości dźwięku, to kolejna nowość w firmie Bremont. Koperta zegarka 43 mm, dostępna z białego złota, różowego złota i stali nierdzewnej, zawiera chronograf BE-16AE.

bremont-1918-wg-front-bbg

Bristol Blenheim, Supermarine Spitfire i Hawker Hurricane, które latały latem 1940 r., Są włączone do zegarka – każdy z tych samolotów Battle of Britain tworzy łopatę śmigła w wirniku. Ruch Bremonta można zobaczyć przez dekiel z otwartego szafiru.

bremont-1918-rg-back-bbg

„Jako rodzina i jako firma mamy bardzo bliskie powiązania z RAF przez całe życie. Mój ojciec, brat i ja wszyscy nauczyliśmy się z nimi żyć, a znaczna praca, jaką wykonujemy, produkując niestandardowe zegarki dla różnych eskadr wojskowych na całym świecie, tylko ugruntowała ten wspaniały krawat ”. – Nick English, współzałożyciel firmy Bremont

bremont-1918-ss-front-bbg

Zegarek z limitowanej edycji 1918 firmy BREMONT

Dodaj komentarz