Bielizna CDLP

Wybierając bieliznę, wybierasz ze świadomością, że jej noszenie sprawi, że poczujesz się świetnie. Nikt tak naprawdę nie musi wiedzieć, co masz na sobie, ale jeśli jest dobre, poczujesz się jeszcze lepiej. Jako pierwsza warstwa przy skórze, wykonana z najwyższej jakości tkanin zapewnia komfort i pewność siebie. CDLP stworzyć luksusową bieliznę wykonaną z merceryzowanej bawełny dla optymalnej miękkości. Kształt i dopasowanie są inspirowane tradycyjnym krawiectwem, a specjalistyczne szwy zapewniają swobodę ruchów.

cdlp-bielizna-bokserki-1Bokserki bawełniane CDLP 40 zł

CDLP ze Sztokholmu łączy w sobie kunszt rzemieślniczy z wykorzystaniem luksusowych tkanin – produkcję w rodzinnej fabryce. Upraszczając, oferują dwie linie produktów – bokserki i bokserki. Szwedzka marka produkuje ekologiczną bieliznę wykonaną z Lyocellu – naturalnego włókna wytwarzanego z pulpy drzewnej pochodzącej ze zrównoważonych upraw drzewnych i wytwarzanego za pomocą nanotechnologii w procesie zamkniętym, dzięki czemu jest organiczna, zrównoważona iw 100% biodegradowalna.

Założona przez Christiana Larsona i Andreasa Palm, CDLP ma na celu przeciwstawienie się normom masowej produkcji bielizny męskiej i przyjęcie bardziej szykownego podejścia do tworzenia wysokiej jakości bielizny z innowacyjnym podejściem do pakowania i sprzedaży detalicznej. Odzież została zaprojektowana w Sztokholmie, a następnie ręcznie wykonana przez rzemieślników tekstylnych w Portugalii.

cdlp-christianlarson_andreaspalm

Asortyment obejmuje bokserki z elastycznej dzianiny Bokserki z bawełnianej dzianiny w kolorze czarnym, białym i leśnym – wszystkie z satynowym wykończeniem w talii dla dodatkowego komfortu. Dopasowując się do rozmiaru, możesz kupić pojedynczo lub otrzymać pudełko wyboru.

cdlp-bielizna-bokserki-2

Bielizna CDLP, dostępna na MATCHESFASHION.com

Dodaj komentarz