Bang & Olufsen – kolekcja głośników bezprzewodowych Harmonies

Firma Bang & Olufsen ogłosiła nową limitowaną kolekcję swoich bezprzewodowych systemów głośnikowych, Harmonies.

Kolekcja jest utrzymana w organicznej zieleni, pasującej do trendu naturalnych odcieni, który jest obecnie obecny w wystroju wnętrz i domów. B&O wierzy, że zielony jest idealnym kolorem do stworzenia symbolu życia, dobrobytu i odmłodzenia, tworząc poczucie subtelnego wyrafinowania i spokoju w domu.

beosound-2-lifestyle-high-res

Kolekcja składa się z pięciu różnych głośników i zaczyna się od 529 funtów w przypadku Beoplay M5, a kończy na Beoplay A9 za 1,949 funtów.

Ton, na którym opiera się projekt kolekcji Harmonies, jest znany jako Infantry Green. Na powierzchniach aluminiowych Infantry Green zmienia się od ciemnozłotego do ciemnozielonego, w zależności od odbić i intensywności światła. Podobnie tkaniny użyte w kolekcji wyglądają zarówno zielono, jak i ziemisto brązowo pod różnymi kątami i przy różnym oświetleniu.

beosound-1-and-beoplay-m5-lifestyle-high-res

„W Bang & Olufsen nieustannie absorbujemy trendy, przetwarzamy je i tworzymy własne, odrębne interpretacje. Zawsze staramy się stworzyć coś nowego i ponadczasowego. W tym przypadku opracowaliśmy własny odcień zieleni z monochromatycznym spojrzeniem obejmującym różne materiały, wizualnie łącząc ze sobą produkty ”. – Kresten Bjørn Krab-Bjerre, kierownik ds. Koncepcji Bang & Olufsen

beoplay-a9-lifestyle-high-res

Nazwa Harmonies jest również subtelnym odniesieniem do funkcji multiroom głośników, która pozwala odtwarzać różną muzykę w różnych pokojach lub łączyć się, aby mieć ten sam przepływ muzyki w całym domu.

bo_harmonies_family-proporcjonalne-wyrównane-produkty-zielone_bg

Kolekcja głośników bezprzewodowych Harmonies firmy BANG & OLUFSEN

Dodaj komentarz