Bang & Olufsen BeoSound 35

Bang & Olufsen, duńska firma zajmująca się elektroniką konsumencką, zawsze zwracała szczególną uwagę na produkty, które wyglądają tak samo dobrze, jak jakość wytwarzanego przez nie dźwięku. BeoSound 35 nie jest wyjątkiem.

BeoSound 35 Pentagon shape High Res.jpg

Stworzony, aby zapewnić dobrze zbalansowany profil dźwiękowy, zaprojektowany tak, aby wypełnić całe pomieszczenie szerokim dźwiękiem – posiada intuicyjny interfejs, charakterystyczny projekt Bang & Olufsen, kilka opcji rozmieszczenia, łatwą łączność z urządzeniami mobilnymi i zintegrowany dostęp do usług strumieniowego przesyłania muzyki.

BeoSound 35 w kształcie Pentagonu z bliska Wysoka rozdzielczość.jpg

Smukły kształt oparty na pięciokątnej strukturze pokrytej czarną tkaniną ma metr rozpiętości skrzydeł, który, jak widać, świetnie wyglądałby w każdym domu.

Widok z przodu BeoSound 35 Uchwyt ścienny Wysoka rozdzielczość.jpg

Dźwięk jest emitowany pod kątem 180 stopni z głośnika, tak aby idealnie rozchodził się po całym pomieszczeniu. Pięciokątny kształt jest nie tylko ze względów estetycznych, ale także funkcjonalny – zapewniający optymalny dźwięk niezależnie od tego, gdzie się znajduje – czy to na stole, czy zamontowany na ścianie.

Zestaw BeoSound 35 Display Pack zrobiony w wysokiej rozdzielczości.jpg

Istnieje zintegrowany dostęp do stacji radiowych TuneIn, Spotify i Deezer lub dowolnego dysku, który masz do swojej kolekcji muzycznej. Intuicyjna, wrażliwa na dotyk krawędź z klawiszami funkcyjnymi znajdującymi się bezpośrednio pod wyświetlaczem OLED współpracuje z BeoRemote One lub BeoMusic App, a także z AirPlay i / lub Bluetooth.

BeoSound 35 widok z przodu BRAK zestawu ściereczek, zdjęcie w wysokiej rozdzielczości.jpg

Małe głośniki wysokotonowe są umieszczone na węższym końcu BeoSound 35-, a pośrodku jest więcej miejsca, co jest wymagane dla większych głośników basowych.

BeoSound 35 jest dostępny w sklepach Bang & Olufsen od połowy kwietnia 2016 r. W zalecanej cenie detalicznej od 1,745 GBP.

www.bang-olufsen.com

Dodaj komentarz