Bagaż TUMI – kolekcja TLX

Marka podróżna i bagażowa Premium TUMI ogłosiła wprowadzenie na rynek swojej pierwszej w historii europejskiej kolekcji TLX.

W odpowiedzi na pojawiający się trend w stylu życia polegający na łączeniu biznesu z podróżami rekreacyjnymi – znanymi jako „bleisure” – kolekcja TLX jest skierowana do podróżnych, którzy coraz częściej wydłużają pobyt o średnio dwa dodatkowe dni.

226007brd_main-2-2

Według Skift, globalnych ekspertów ds. Informacji o podróżach, podróżujący beztrosko oddają się zwiedzaniu, zajęciom artystycznym i kulturalnym oraz doświadczają lokalnej kuchni i coraz częściej zapraszają rodzinę i partnerów do towarzyszenia im.

Mając na uwadze ten trend w stylu życia, TUMI stworzyło walizkę, która łączy w sobie elegancję i swobodę, zaprojektowaną tak, aby nigdy nie była nie na miejscu w sali konferencyjnej ani poza nią.

W odpowiedzi na zapotrzebowanie współczesnych podróżników na lekki bagaż z twardymi bokami, kolekcja TLX jest zbudowana z wielu warstw poliwęglanu połączonych z subtelną matową powłoką odporną na zarysowania, dzięki czemu produkt jest lekki, ale trwały.

226007nvy_main-2-2

Kolekcja prezentowana jest w trzech różnych rozmiarach i czterech kolorach: matowa czerń i granat na lato oraz bordo i srebro na jesień.

TLX Continental Carry-On, smukła i lekka torba kabinowa, to jedna z głównych atrakcji kolekcji, zaprojektowana z myślą o nocnych podróżach służbowych lub weekendowych wyjazdach rekreacyjnych. Wyposażony w główną komorę, która zapewnia łatwy dostęp w podróży, etui jest podzielone na 2 kieszenie zapinane na suwak, które zapewniają dodatkową przestrzeń do pakowania. Kolekcja oferuje również walizkę na krótką wycieczkę i rozszerzoną walizkę na podróż na dłuższe okresy podróży.

Wszystkie trzy kufry mają system czterech kółek i trzystopniową rączkę teleskopową, aby zwiększyć mobilność w każdym kierunku. Podobnie jak w przypadku wszystkich produktów TUMI, etui można również spersonalizować za pomocą bezpłatnego monogramu.

226007tt_main-2-2

Kolekcja TLX od 465 funtów od TUMI

Dodaj komentarz