Audi R8

R8150063_medium.jpg

Kiedy w 8 roku pojawiło się Audi R2007, było powszechnie uważane za najlepszy supersamochód do codziennego użytku. Niesamowita wydajność w połączeniu z prawdziwym komfortem i praktycznością oznaczała, że ​​wymagał niewiele kompromisów.

R8150064_medium.jpg

A teraz jest zupełnie nowa wersja – i jeszcze szybsza, bardziej agresywna i bardziej teatralna. Smukłe, kanciaste nadwozie pozostaje w dużej mierze takie samo jak wcześniej, ale wprowadzono kilka zmian w zderzakach wraz z zestawem ostrzejszych reflektorów LED, aby nadać bardziej asertywny przód.

A155529_medium.jpg

Imprezowym elementem R8 pozostaje wyjący silnik V10, który można podziwiać w całej okazałości przez szklany tył. Rozwija 602 KM i przekazuje swoją moc przez siedmiobiegową dwusprzęgłową automatyczną skrzynię biegów i napęd na cztery koła, co oznacza, że ​​od 0 do 62 km / h pokonuje w zaledwie 3.2 sekundy. Zanim skończysz czytać to zdanie, R8 przekroczy 100 mil na godzinę.

A155524_medium.jpg

R8 ma podwójną osobowość. Spokojnie i pozostaw wszystkie ustawienia samochodu w trybie komfortowym, a ten potwór o mocy 602 KM nie jest trudniejszy w prowadzeniu niż rodzinny hatchback. Ustaw wszystko w trybie Sport i opada czerwona mgła: samochód sztywnieje, wydech staje się głośniejszy, a jego reakcje stają się szybsze.

A155522_medium.jpgR8150072_medium.jpg

Wewnątrz jest jeszcze lepiej. Pikowane skórzane fotele zapewniają dobre wsparcie, a Audi wyposażyło nowy wyświetlacz Virtual Cockpit za kierownicą, który zastępuje konwencjonalne tarcze. Wszystkie funkcje samochodu można obsługiwać za jego pośrednictwem, dzięki czemu można przeglądać mapy nawigacyjne, ustawienia radia, a nawet listy odtwarzania Spotify – jest to niezwykle zgrabny i intuicyjny w użyciu system.

Już od 134,500 XNUMX funtów odwiedź audi.co.uk, aby uzyskać więcej informacji.

Dodaj komentarz