Arc’teryx Trail Running by Ape to Gentleman

Fotografia autorstwa Ape to Gentleman

img_1131

Wraz ze wzrostem popularności biegów przełajowych, nasza ulubiona marka odzieży wierzchniej Arc’teryx weszła na rynek z butami, które zapewniają „oczekiwany” poziom wspinaczki i wspinaczki. Zaprojektowane z myślą o wysokiej wytrzymałości na stromych, technicznych terenach, buty Norvan VT i Norvan VT GTX są przeznaczone dla alpinistów i wspinaczy, którzy używają biegów przełajowych, aby zwiększyć swoją kondycję, oraz dedykowanych biegaczy trailowych poszukujących nowych ekstremów.

img_1092

img_1101Firma Ape to Gentleman została poproszona przez Arc’teryx o przetestowanie Norvan VT GTX, więc skorzystaliśmy z pomocy profesjonalnego biegacza Kierana Allansona i wzgórz Peak District w najgłębszym Derbyshire.

img_1138

img_1121

Po pierwsze, Arc’teryx oferuje dwie pary butów do biegania w terenie; Norvan VT i Norvan VT GTX – ten ostatni z wodoodpornym GORE-TEX. I oba, jak można się spodziewać, są wyposażone w najnowszą technologię obuwia, zaprojektowaną specjalnie do biegania w terenie.

img_1133

Kluczowe elementy obejmują regulowany system wsparcia 360 °, który przełącza się z trybu pracy o większej objętości na precyzyjnie dopasowany tryb wznoszenia. Jest to również technologia Fixed Adaptive Fit, która owija stopę i uszczelnia zanieczyszczenia. Trzeba przyznać, że na początku nie jest łatwo postawić stopę, ale to ścisłe dopasowanie jest dokładnie tym, czego wymaga bieganie w terenie. Poniżej znajdziesz niestandardową podeszwę Vibram®, która łączy lepką przednią część stopy Idrogrip zapewniającą przyczepność na śliskich i mokrych szlakach oraz mieszankę Megagrip zapewniającą trwałość.

img_1235

poprzedniDalej

Do noszenia Norvan VT GTX (w kolorze klon / czarny) są lekkie dzięki wytrzymałej, przepuszczającej powietrze i rozciągliwej siatce, wygodne i przede wszystkim – czują się bezpiecznie, wspierają i sprawdzają się pod stopami. Idealny do orki w nierównym terenie Derbyshire. Połączyliśmy je z czarnymi spodenkami Arc’teryx Aptin i zamieniliśmy między czarną kurtkę Norvan i bluzę Norvan SL Hoody – zwycięska kombinacja i zwycięski wpis na rynek biegów przełajowych firmy Arc’teryx z butami Norvan VT GTX.

Norvan VT GTX, 150 £ w ARCTERYX

Dodaj komentarz