Appleton Estate 50-letni rum Jamajka

Położona w dolinie Nassau, Appleton Estate produkuje szeroką gamę mieszanek rumu, wszystkie leżakowane w dębowych beczkach na prywatnej posiadłości. Każdy rum w asortymencie ma unikalny styl, a cały proces produkcji, od trawy po szkło, odbywa się na terenie posiadłości na Jamajce.

Aby uczcić 50 lat niepodległości Jamajki od sierpnia 1962 do sierpnia 2012 roku, Appleton Estates stworzyło najstarszy rum na świecie, nazwany 50-letnim Rezerwatem Niepodległości Jamajki. Pięknie wyglądająca butelka jest wykonana z ręcznie wykonanego kryształu i będzie kosztować 3,500 funtów – tylko 800 zostanie wyprodukowanych.

Appleton Estate 50 Year Old Jamaica Independence Reserve to ręcznie mieszany, gładki, głęboki mahoniowy rum z nutami dębu, wanilii, cynamonu i klonu z charakterystyczną nutą skórki pomarańczy. Wykonane z rumów, które leżakowały w dębowych beczkach przez co najmniej 50 lat, każda beczka została odłożona ponad pół wieku temu z wizją stworzenia tego rumu, aby uczcić 50-lecie niepodległości na Jamajce.

appletonestate.com

Dodaj komentarz