Ape to Gentleman zaprasza na spotkanie z Bulldogiem

 

W 2006 roku Simon Duffy i Rhodri Ferrier założyli małą i niezależną firmę w jednym celu – „dostarczać mężczyznom fantastyczne produkty do pielęgnacji bez użycia sztucznych chemikaliów, takich jak parabeny, siarczan sodu, sztuczne barwniki czy syntetyczne zapachy”. Zamiast tego opracuj gamę produktów do pielęgnacji skóry dla mężczyzn, które „są pełne naturalnie aktywnych składników i olejków eterycznych”.

Z niechęcią (kto ich lubi?) Do tych nadmiernie umięśnionych torsów, które pojawiają się w wielu dzisiejszych reklamach dotyczących pielęgnacji męskiej, Duffy i Ferrier postanowili nazwać swoją nową serię prawdopodobnie bardziej męskim tytułem / koncepcją niż „ dzisiejsze torsy ” i późniejsze. najlepszy przyjaciel człowieka – Bulldog, a dokładniej Bulldog Natural Grooming.

Ich zamiłowanie do Bulldogów nie kończy się na tym, marka jest dumna (i tak powinna być) z tego, że jest pierwszą marką produktów do pielęgnacji skóry dla mężczyzn / mężczyzn, która została rozpoznana i zatwierdzona przez BUAV (British Union for the Abolition of Vivisection) w ramach ich Standard Kosmetyków Humanitarnych i zapewniają, że żadne produkty Bulldog nie są nigdy testowane na zwierzętach. Logo „Leaping Bunny”, które można znaleźć na produktach Bulldog, daje ci pewność, że żadne zwierzęta nie były testowane nie tylko przez Bulldog, ale także przez żadnego z jego dostawców składników. Czy mnie to obchodzi, możesz zapytać? Cóż, miejmy nadzieję – ale musimy powiedzieć, że w świecie, w którym niektóre marki szukają szybkiego grosza (lub funta, jeśli jesteś w Wielkiej Brytanii), czujemy, że Bulldog może faktycznie przejmować się nie tylko zwierzętami, ale także tym, co wkładasz na twojej skórze.

Produkty Bulldog są dostępne online w różnych wybranych sklepach internetowych, a także w większości dobrych supermarketów. Jeśli twoja lepsza połowa jeszcze cię nie zaangażowała, złóż uprzejmą prośbę, aby następnym razem, gdy będzie robiła zakupy (zakładamy, że małpy nie robią tu zakupów), aby odebrała podstawowe produkty Bulldog. Albo jeszcze lepiej, wejdź do sieci i dokonaj wyboru dla siebie, jesteśmy pewni, że nie zawiedziesz się nie tylko pod względem ceny, ale także treści, skuteczności, mądrych wyników i być może przede wszystkim moralnego.

Jeśli nie masz doświadczenia z pielęgnacją skóry i czasami zagmatwanym światem męskiej pielęgnacji skóry, polecamy jako podstawowy schemat (stosuj w tej kolejności):

  1. Oryginalny żel do mycia twarzy Bulldog Natural Grooming 175, 5.19 GBP.
  2. Bulldog Naturalny pielęgnujący żel pod prysznic z cytryną i bergamotką 200 ml, 3.49 GBP.
  3. Bulldog Natural Grooming Sensitive żel do golenia 175 ml, 3.99 GBP.
  4. Bulldog Natural Grooming Eco-System Nawilżający 100 ml, 7.49 GBP.

Poznaj Bulldoga tutaj lub śledź Bulldog na Twitterze.

Dodaj komentarz