Aparat ONA x Leica

Producent wysokiej jakości aparatów fotograficznych Leica niedawno ogłosił, że nawiązuje współpracę z projektantami toreb na aparat, firmą ONA.

W kolekcji „ONA FOR LEICA” znajdzie się kolekcja sześciu wysokiej jakości toreb na aparat zaprojektowanych przez ONA. Każdy charakterystyczny element będzie wyłożony czerwoną podszewką z czerwonym nitem jako nawiązanie do Leiki. Torby będą również dostępne do personalizacji w różnych kombinacjach materiałów i kolorów.

Bowery dla Leiki – Ta specjalna torba na aparat zapewnia styl i praktyczność; dwa z pięciu modeli są wykonane z delikatnej włoskiej skóry, podczas gdy pozostałe trzy są dostępne z wytrzymałego wodoodpornego płótna. Torba oferuje dużo miejsca, z dodatkowymi przegrodami na osobiste drobiazgi, takie jak telefon lub pamiętnik. Minimalny.

Prince Street dla Leiki – Oferując unikalny styl messenger, ten projekt łączy w sobie wygląd zwykłej torby na ramię, ale ze wszystkimi zaletami nowoczesnej torby na aparat. Po raz kolejny oferowane są dwa modele z delikatnej skóry i trzy z wytrzymałego płótna.

Brixton dla Leiki – Wyrafinowany i znacznie bardziej przestronny, Brixton po raz kolejny oferuje pięć różnych wersji z wyborem włoskiej skóry w kolorze „Antique Cognac” i „Dark Truffle” lub wodoodpornego płótna w kolorze „Black”, „Field Tan” i „Smoke”.

Berlin II dla Leiki – Ekskluzywny design, Berlin II jest dostępny tylko w ręcznie wykonanej włoskiej skórze w kolorach „Black” lub „Vintage Bourbon”. Wyściełana kultową czerwoną Leica torba jest praktyczna i ma rozsądną ilość miejsca, ale mimo to przyciąga wzrok.

The Camps Bay dla Leiki – Transporter. Plecak z nieskończoną ilością miejsca i wodoodpornym płótnem, idealny dla podróżujących dżentelmenów, którzy chcą podróżować ze swoim sprzętem.

Roma dla Leiki – Torba spełnia organizator. Idealny wybór dla tych, którzy chcą nosić jeden aparat i kilka drobnych akcesoriów, a jednocześnie wyglądać w miarę stylowo.

Kolekcja ONA FOR LEICA jest dostępna od listopada 2016 r. W sklepach i butikach Leica.

Dodaj komentarz