Aparat Leica XU

Jako fotograf zawsze jest chwila, w której wzywa Cię przygoda. Czy pakujesz swój drogi DSLR lub wybierasz coś tańszego, ale kosztem wysokiej jakości zdjęć. Leica podjęła tę decyzję z własnych rąk, wprowadzając na rynek nową Leica XU, aparat stworzony do użytku na zewnątrz, zaprojektowany w celu zapewnienia wyjątkowej jakości obrazu w najtrudniejszych warunkach, w tym fotografii podwodnej.

Leica X-U_action_water splash.jpg

Jak w przypadku wszystkich Leiki, jest też szybka Leica Summilux 23mm f / 1.7 ASPH. obiektyw (odpowiednik 35 mm w formacie 35 mm), wraz z podwodnym filtrem ochronnym i dużym 16.5 MP (efektywnie 16.2 MP) matrycą APS-C CMOS. Jest to w pełni wodoodporny członek rodziny Leica X stworzony, aby zwracać obrazy o wyjątkowej jasności i wyrazistości, nawet w najtrudniejszych warunkach.

Leica X-U_angle_białe tło.jpg

„Pakiet” jest odporny na wstrząsy, pyłoszczelny i nietłukący, idealny do zdjęć akcji lub podwodnych, sportów ekstremalnych, podróży, fotografii architektonicznej lub krajobrazowej. Jakość obrazu jest prawie oczywista w przypadku Leiki, podobnie jak projekt, a XU jest produkowany w Niemczech we współpracy z Audi Design w celu uzyskania stylowej, ale minimalnej estetyki.

poprzedniDalej

Leica XU (Typ 113) jest już dostępna w sklepach Leica i autoryzowanych dealerach Leica w Wielkiej Brytanii w sugerowanej cenie detalicznej 2,400 £.

uk.leica-camera.com

Dodaj komentarz