Aparat Leica Q w kolorze szarym tytanowym

Leica przedstawia Leica Q „Titanium grey”, innowacyjną alternatywę dla ich już popularnej serii kompaktowych aparatów Leica Q. I chociaż Leica Q „Tytanowa szarość” nadal oferuje imponującą wydajność i specyfikacje techniczne oryginalnego aparatu Leica Q, posiada również własne unikalne cechy konstrukcyjne.

Nowe modele nie tylko podkreślają skalę odległości w stopach i ogniskową na soczewce na czerwono; jest również wyposażony w dopasowany kolorystycznie pasek do noszenia, wykonany z trwałego, wysokiej jakości materiału, zwykle używanego do produkcji lin wspinaczkowych. Leica Q „Titanium grey” ma elegancki tytanowo-szary lakier na górnej i dolnej płycie, a tył aparatu uzupełnia kolorystykę klasycznymi czarnymi elementami.

W nowym modelu zastosowano Leicę Summilux 28mm f / 1.7 ASPH. obiektyw wraz z pełnoklatkowym przetwornikiem CMOS 24 MP, idealnie dopasowanym do jego obiektywu; pozwalając na szczegółową ekspozycję przy niskim poziomie szumów przy czułości ISO do 50,000 XNUMX. Ponadto Leica Q „Tytanowa szarość” ma również najszybszy autofokus w swojej klasie i jest wyposażony w ultraszybki procesor obrazu Leica Maestro II, który umożliwia ciągłe fotografowanie w pełnej rozdzielczości z szybkością do dziesięciu klatek na sekundę.

Dzięki zintegrowanemu celownikowi o rozdzielczości 3.68 MP, a także unikalnemu formatowi nagrywania filmów HD MP4 – Leica Q „ szarość tytanu ” oferuje pełną swobodę twórczą, dzięki czemu jest idealnym aparatem zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych fotografów, niezależnie od tematu. .

Podczas gdy Leica Q „Titanium Grey” oferuje funkcjonalność, trwałość i wysoką jakość podczas robienia zdjęć, jest również wyposażony w zintegrowany moduł Wi-Fi do przesyłania zdjęć i filmów do innych urządzeń za pośrednictwem smartfona lub tabletu. Aplikację Leica Q, która umożliwia te funkcje, można pobrać bezpłatnie ze strony internetowej Leica.

Leica Q „Tytanowa szarość” jest już dostępna zarówno w sklepach, jak i online w cenie 3,800 funtów.

leica-camera.com

Dodaj komentarz