Antracytowy zapach Tom Ford Noir

Nowe zapachy od Toma Forda wciąż pojawiają się i tym razem jest to Noir Anthracite dla AW17. Motyw przewodni to „światło w ciemności”, a zapach zawiera bergamotkę i przyprawy na tle bogatego czarnego drewna, takiego jak drzewo cedrowe, makasar i santal Sri Lanka.

Szczegółowo zapach otwiera się górnymi nutami bergamotki z pikantną nutą chłodnego pieprzu syczuańskiego. Bogate kwiatowe serce składa się z tuberozy, jaśminu sambac i wilgotnej zieleni galbanum. Podstawa jest głęboka i ciemna, z paczulą przeplataną w trzech rodzajach drewna z żywicą – szlachetne drewno cedrowe i santal tworzą teksturalne ciepło wokół indonezyjskiego makasaru.

ape_5169

Tom Ford Noir Anthracite jest zapakowany w charakterystyczną prostokątną butelkę Noir Collection, wykonaną ze szkła pokrytego metalizowanym antracytem i wykończonych żebrowanymi bokami z wytłoczonymi inicjałami T i F. Logo Tom Ford Noir jest wytłoczone w kolorze matowej czerni. Prostokątna, dopasowana nasadka jest prążkowana ze wszystkich stron i wytłoczona logo TF. Butelka jest zapakowana w karbowany metalowy karton z brązu z matowymi czarnymi akcentami i jest dostępna w flakonach 50 ml / 82 GBP i 100 ml / 115 GBP.

Noir Anthracite by Tom Ford, od JOHN LEWIS

Dodaj komentarz