Anthony Logistics – „6 kroków do szczęścia”

Cel: Ożyw swoją skórę i zapobiegaj przyszłym wypryskom dzięki Anthony Logistics.

Strategia:Oczyszczaj, tonizuj, złuszczaj, masuj i nawilżaj, aby uzyskać gładką cerę.

1. Przygotuj gorące ręczniki.

2. Aby przygotować skórę do głębszego złuszczania, zacznij od uniwersalnego środka myjącego, który usunie zanieczyszczenia bez zdzierania skóry, użyj Glycolic Facial Cleanser. W przypadku skóry problematycznej użyj naszego środka do czyszczenia trądziku. Usuń środek czyszczący za pomocą zwilżonych na gorąco ręczników.

3. Nałóż cienką warstwę maski Deep Pore Cleansing Clay z naturalnie występującą glinką, która oczyszcza skórę! Pozostaw na 5 minut, aby umożliwić pełne wchłonięcie nadmiaru olejku. Następnie usuń za pomocą zwilżonego gorącym ręcznikiem. W przypadku skóry skłonnej do trądziku lub problematycznej nałóż warstwę Complete Acne Treatment na skórę. Natychmiast się wchłonie. W razie potrzeby użyj Terapii punktowej bezpośrednio na wypryskach.

4. Jako doskonałe uzupełnienie skóry normalnej i tłustej wypróbuj Peeling do twarzy, który rozluźni martwy naskórek i rozjaśni cerę. Zwilżonymi opuszkami palców wmasuj kulki w skórę; jest wystarczająco delikatny, aby używać go dwa razy w tygodniu i nie drapie skóry. Spłucz, aby odsłonić bardziej błyszczącą skórę.

5. Użyj ściągających płatków tonera, aby zwęzić pory, zmatowić skórę i kontrolować nadmiar sebum przez cały dzień.

6. Aby uzyskać uspokajające, ujędrniające wykończenie w dotyku, użyj kremu pod oczy, balsamu do twarzy bez oleju lub uniwersalnego kremu nawilżającego do twarzy.

Wszystkie informacje dzięki uprzejmości Anthony Logistics for Men. Produkty są już dostępne na nivenandjoshua.com.

Dodaj komentarz