adidas Rugby – Hunt Down Next Boot Pack

adidas zaprezentował swoją najnowszą kolekcję butów do rugby – zatytułowaną pakiet Hunt Down Next. Zestaw składa się z czterech butów w różnych wersjach kolorystycznych i jest przeznaczony dla każdej pozycji i typu gracza. Opierając się na opiniach graczy takich jak Beauden Barrett i Maro Itoje, każdy but został zaprojektowany tak, aby zapewnić komfort i zwiększyć wydajność gracza.

Pierwszy but w paczce, nazwany Kakari x Kelvar, jest przeznaczony do inżynierii. Wykonane z konfiguracją kołków 6 × 2, adidas współpracował z DuPont, aby włączyć Kelvar do butów, technologię stworzoną w celu zwiększenia siły i stabilności. W połączeniu z zaawansowaną konstrukcją skarpet zapewniającą lepsze wsparcie kostki, but najlepiej sprawdza się w trudnych chwilach.

wp_insitu_insta_kak-rng

Kakari Light, drugi but w kolekcji, jest przeznaczony do tylnego rzędu. Łączy w sobie lekką cholewkę z nisko wyciętą skarpetą, aby zapewnić wybuchową moc. Dzięki wzmocnionym taśmom w cholewce są to buty wybierane przez Sama Warburton i Kieran Read.

tri_insitu_insta_kak-rnge

Predator Malice Control jest przeznaczony dla rozgrywających, do doskonałych kopnięć z boiska i trudnych konwersji z linii bocznej. Ten but ma system rugby drapieżnika i asymetryczne sznurowanie, aby zwiększyć kontrolę sweetspot i kopnięć, dając graczom większą siłę do dyktowania gry przez pełne 80 minut.

opt_insitu_insta_pack

Wreszcie, Predator Flare to super lekki but z bezszwową konstrukcją skarpety i podeszwą Adidas SPRINTFRAME. Stworzony dla magików gry, gracze tacy jak Sonny Bill Williams, Anthony Watson i George North wybierają ten but.

rse_insitu_insta_kak-rnge

Pojawi się pakiet Hunt Down Next z trzema specjalnymi edycjami kolorystycznymi – Rose, Tricolore i Optic, który zostanie wydany 1 grudnia.

Hunt Down Next Pack, od 54 funtów, od ADIDAS RUGBY

Dodaj komentarz