Acqua di Parma Italian Resort Collection

Włoska marka kosmetyków do pielęgnacji męskiej Acqua di Parma wzbogaciła swoją stale poszerzającą się gamę o sześć nowych receptur z mikrokosmosu roślinności o terapeutycznych właściwościach z włoskiego regionu śródziemnomorskiego, bogatego w różnorodność i bogactwo składników roślinnych.

Acqua di Parma Włoski kurortowy mus do mycia twarzy

Kolekcja, nazwana Acqua di Parma Italian Resort, koncentruje się na przeciwdziałaniu starzeniu się poprzez głęboką rewitalizację skóry dzięki gatunkom roślin rosnącym w niekorzystnych warunkach klimatycznych włoskiego regionu śródziemnomorskiego, takim jak sycylijska sosna morska i bogactwo składników aktywnych. zawarte w jego korze.

Po 15 latach badań firma Acqua di Parma uchwyciła rewitalizującą zdolność sosny morskiej w swoim nowym śródziemnomorskim kompleksie reaktywującym, będącym połączeniem zawartym w każdym produkcie z linii włoskich kurortów. Kompleks ten działa synergistycznie na trzy różne sposoby:

  • Działa przeciwutleniająco, neutralizuje wolne rodniki i zapobiega ich tworzeniu *
  • Zwiększa dostępność energii komórek skóry *
  • Przywraca witalność komórek skóry *

* Testy in vitro

poprzedniDalej

Rezultatem jest energia, która przeciwdziała oznakom starzenia i przywraca skórze młodzieńczy blask. Asortyment obejmuje maseczkę regenerującą do twarzy, olejek do mycia twarzy i oczu oraz piankę do mycia twarzy, które delikatnie oczyszczają skórę. Oczyszczający tonik do twarzy i nawilżający balsam do twarzy, które oczyszczają i odżywiają skórę, oraz ochrona twarzy SPF 50 PA +++ UV chroniąca skórę przed szkodliwym promieniowaniem UV.

Powyższe to dość standardowa, sześciostopniowa rutyna pielęgnacyjna; złuszczają, oczyszczają, oczyszczają, nawilżają, leczą i chronią. Nie próbowaliśmy tego zakresu, ale wygląda interesująco i brzmi tak – wszelkie opinie czytelników Ape i użytkowników tej kolekcji, zostaw swoje komentarze poniżej.

Już od 32 GBP na johnlewis.com.

Dodaj komentarz