Acqua di Parma Colonia Essenza & Ancillaries

Colonia, czczony w czasie zapach, pierwotnie stworzony przez Acqua di Parma w 1916 roku, został odtworzony… w tej samej kultowej butelce, ale w nowej, stylowo czarnej wersji Essenza. Butelka i etui są zaprojektowane tak, aby odzwierciedlać smoking i włoskie rzemiosło krawieckie.

Dodatkowo, seria Colonia Essenza jest dostępna w szerszej linii, która obejmuje balsam po goleniu i tonik – część rytuału golenia po goleniu. Dwie nowe formuły łączą szampon i żel pod prysznic, emulsję do twarzy i dezodorant w sprayu. Wszystkie są dostępne w kolorze czarnym, pasującym do nowej Essenza.

Nowy balsam po goleniu

Płynna i zmiękczająca, szybko wchłaniająca się emulsja żelowa, bogata w naturalne składniki aktywne o działaniu kojącym i odświeżającym, przeciwdziała otarciom spowodowanym goleniem.

39 funtów za 100ml

Nowy balsam po goleniu

Tonizujący balsam na bazie alkoholu zapewniający natychmiastowe uczucie świeżości. Jego kojące działanie łagodzi otarcia spowodowane goleniem i pozostawia skórę miękką, zachowując równowagę hydrolipidową. Idealny dla skór normalnych lub tłustych.

39 funtów za 100ml

AcquadiParma.com

Dodaj komentarz