88 Rue Du Rhone

Przedstawiamy szwajcarską markę zegarków 88 Rue Du Rhone, wprowadzoną w 2012 roku przez braci Bernheim, Elie i Pierre, którzy są wnukami szwajcarskiego zegarmistrza Raymonda Weila. Ich celem jest prezentacja wysokiej jakości zegarków, które są dostępne w przystępnej cenie i pozwalają większej liczbie osób cieszyć się luksusem.

Nazwa marki pochodzi od nazwy rzeki Genewy „Rue Du Rhone”. Tajemnica wciąż pozostaje do rozwiązania, skąd pochodzi 88. Bracia Bernheim są wielkimi fanami kina iw 2012 roku stworzyli kolekcję Double 8 Origin, dedykowaną filmom i aktorom. Będą ujawniać tę kolekcję podczas Baselworld 2013, która została zaprezentowana wyłącznie na Selfridges, Oxford Street w Londynie.

Bracia na bieżąco filmowali je ze swoją marką, ponieważ oprócz swoich kolekcji są również oficjalnym sponsorem czasowym nagród Brytyjskiej Akademii Filmowej i Telewizyjnej (BAFTA).

Marka oferuje duży wybór zegarków, które okazały się bardzo popularne w krótkim czasie, od którego pojawiły się na rynku w 2012 roku.

88 Rue Du Rhone będzie wystawiać się na znanych międzynarodowych targach zegarków i biżuterii; Baselworld 2013.

Różnorodne zegarki 88 Rue Du Rhone są dostępne w The Watch Hut.

88rdr.com

Dodaj komentarz