3 z najlepszych: Spray teksturujący do włosów

Aby uzyskać matowy, falisty, wietrzny i wymieciony wygląd, zainwestuj w teksturujący spray do włosów. Nie tylko dodają objętości włosom, ale lekkie utrwalenie zapewnia naturalny, rozczochrany wygląd. Połącz z glinką lub pastą, aby uzyskać dodatkowe utrwalenie. Surfer, który właśnie wyszedł z morza, jest teraz dostępny dla wszystkich – dzięki tym 3 sprayom ​​teksturującym włosy.

TommyGuns Clever Curls and Waves w sprayu do tekstur

Wspaniały zapach, bogaty w przeciwutleniacze, witaminy i minerały, ten spray nie tylko chroni włosy, ale także tworzy naturalne fale, definicję, sprężystość i teksturę, nadając im rozczochrany wygląd. I zero lepkich pozostałości.

6.50 GBP / 100 ml od Niven & Joshua.

Spray teksturujący Percy i Reed

Ten może wyglądać dziewczęco, ale naprawdę zapewnia dobre „rozczochrane” włosy, teksturę i objętość. Zawiera ekstrakt z liści wierzby i prowitaminę dla wzmocnienia. Działa dobrze w połączeniu z Percy i Reed Finishing Polish. Pachnie jeżynami!

14 funtów / 150 ml od Percy and Reed.

Bumble and bumble Surf Spray

Zapewnia słony, suszony na słońcu i smagany wiatrem styl. Zaprojektowany dla falujących typów i surferów, którzy tęsknią za oceanem. Nawilża, uelastycznia, zmiękcza i uelastycznia, szczególnie cienkim włosom.

20.50 GBP / 125 ml od Bumble and bumble.

Dodaj komentarz